Palubní zavazadla 55x40x20 cm


zobrazeno 15 z 47
Zobrazit další

Chystáte se letecky na dovolenou a chtěli byste si vzít s sebou na palubu letadla i palubní batoh či palubní kufr jako příruční zavazadlo, vyhnout se frontám u odbavovacích přepážek a mít všechny své věci stále pod kontrolou? Pak jste tu správně!

Cestování s palubním zavazadlem přímo na palubě letadla má své nesčetné výhody a v poslední době je stále více v kurzu. Mezinárodní asociace leteckých dopravců (IATA) doporučuje od roku 2022 maximální rozměry palubního zavazadla 56×45×25 cm včetně koleček a rukojeti, ale tato velikost je pouze doporučující a u jednotlivých leteckých společností se rozměry kabinových zavazadel mohou mírně lišit dle typů používaných letadel či výběru cestovní třídy (bývá požadován např. palubní kufr s rozměry 55x40x20 cm).

Ať již hledáte palubní zavazadlo typu palubní kufr či palubní batoh, jistě si vyberete z naší nabídky příručních zavazadel značek The Chesterfield Brand, BugattiCastelijn & Beerens, Southwest, Fabrizio či BestWay správný model pro vaše potřeby i styl, přejeme vám štastnou cestu a příjemný let!

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?