Palubní batohy a tašky 40x20x25 cm


zobrazeno 15 z 20
Zobrazit další

Hledáte dokonalého cestovního společníka pro dlouhé i kratší lety? V tom případě jste tu správně. Zejména low coastové letecké společnosti, jako například Ryanair, mají přísná pravidla ohledně rozměrů zavazadel. A proto pro vás vybíráme pouze taková, která je splňují, a zároveň jsou ideální pro všechny, kteří hledají praktické, stylové a kompaktní řešení.

Palubní batoh s rozměry 40x20x25 cm jako ideální řešení

Příruční batohy do letadla jsou navrženy s ohledem na aktuální předpisy pro tento druh zavazadel u většiny nízkonákladových aerolinek, a to včetně té nejpřísnější - Ryanair. Rozměry 40x20x25 cm. Splňují požadavky na velikost a umožní vám snadný přístup k věcem během letu. Už nikdy se tak nebudete muset obávat příplatku za odbavení zavazadel.

Funkční batoh do letadla jako bezstarostný společník

Naše palubní batohy jsou nejen v souladu s předpisy, ale také nabízejí praktický a funkční design. Vyrábí se z odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost, a mají dostatek úložného prostoru. S kapsami a přihrádkami uvnitř i vně budete mít navíc vše přehledně uspořádané.

Kromě praktičnosti dbáme samozřejmě i na styl. Palubní zavazadla 40x25x20 cm jsou k dispozici v různých barvách a designech, a vy tak můžete vybírat ty, které nejlépe vyhovují vašim očekáváním. Ať už preferujete klasickou eleganci, minimalismus a čisté linie nebo výrazné odstíny a moderní tvary, u nás najdete vše.

Nakupujte palubní batohy a zavazadla na Univaru a užijte si každý let stylově a bez starostí či stresu.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?