Pouzdra na karty a doklady


zobrazeno 15 z 29
Zobrazit další

Pánská kožená pouzdra na karty a doklady představují elegantní a praktický způsob, jak udržovat vše v bezpečí a uspořádané. Naše modely kombinují kvalitní řemeslné zpracování s moderním designem a splňují tak potřeby každého moderního muže. Investováním do takového kousku získáte mnohé.

Elegance a kvalita:

Kožená pouzdra jsou vyrobena z pravé kůže, což zajišťuje nejen luxusní vzhled, ale také dlouhou životnost. Materiál je pevný, odolný a časem získává jedinečný patinový efekt. Náš sortiment také zahrnuje různé barvy a provedení, abyste mohli vybrat pouzdro, které ladí s vaším osobním stylem.

Kompaktní design:

Sázíme na kompaktní design, který umožňuje pohodlné nošení v kapse, ledvince nebo malé tašce. Pouzdra jsou tedy ideální pro každodenní používání, bez ohledu na to, v čem je nosíte.

Víceúčelovost:

Kromě úschovy platebních karet nabízí samozřejmě prostor pro doklady, řidičský průkaz a další karty. Můžete si tak jednoduše uspořádat všechny potřebné dokumenty na jednom místě.

Ochrana a bezpečnost:

Bezpečnost je naší prioritou. Některá pouzdra jsou vybavena speciální technologií pro ochranu proti neoprávněnému skenování platebních karet (RFID), která chrání vaše osobní údaje před neoprávněným přístupem.

Ideální dárek:

Kožená pouzdra na karty budou jistě vynikajícím dárkem pro muže, kteří ocení spojení elegance, praktičnosti a kvality. Věnujte jim nadčasový doplněk k narozeninám, promoci nebo například k Vánocům a uvidíte, že bude slavit úspěch.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?