Pánské kožené peněženky


zobrazeno 15 z 83
Zobrazit další

Ať si říká kdo chce co chce, jedno je jasné. I v dnešní době plateb pomocí smartphonu či chytrých hodinek se správný muž bez kožené peněženky neobejde.

Taková peněženka totiž není jen tak lecjaká obyčejná věc. Nejde jen o to, kam dát hotovost, platební karty, fotku své milované ženy, doklady nebo průkazku do klubu, ale stejně jako pro ženy i pro muže zde platí, že kožená peněženka skvěle doplní jakýkoliv outfit, podtrhne osobitý styl a současně vnese pořádek do světa financí.

A kdybyste snad váhali, jak vybrat správnou, nechte si inspirovat naší nabídkou a najděte si koženou peněženku, která bude odpovídat vašemu stylu i specifickým požadavkům. Ať již preferujete koženou klíčenku, dolarovku, formát na výšku či na délku, s klasickým designem či upřednostňujete minimalistický look, sháníte malou peněženku do kapsy u kalhot, líbí se vám pouzdro na doklady a karty nebo byste raději chtěli velkou koženou peněženku, do které by se snadno vešla celá vaše výplata či snad model s funkcí RFID zajišťující bezpečnost platebních karet proti zkopírování, v Univaru pro vás máme zaručeně tu pravou!

Pro ty, kteří by chtěli potěšit své známé, kamarády či kolegy hodnotným dárkem, jenž jim zaručeně udělá radost, je pánská kožená peněženka ideální volbou. Většinu modelů dodáváme v dárkové krabičce! Stačí si jen vybrat, kterou renomovanou značku chcete. Máme pánské kožené peněženky Bugatti, The Chesterfield BrandCastelijn & BeerensPicard a další.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?