Kufry


Chystáte se na služební cestu, prodloužený víkend, týden u moře nebo rovnou procestovat celý svět? Potom při balení nezapomeńte na to nejdůležitější, kvalitní zavazadlo. Naše široká nabídka kufrů splňuje veškeré požadavky na kvalitu, odolnost, praktičnost a design. V kategorii kufry najdete špičkové cestovní kufry, které vám umožní pohodlně a bezpečně přepravovat vaše věci na každém dobrodružství.

Pro pohodlné cestování jsou ideální cestovní kufry na kolečkách. Ty vám umožní snadný transport vašich věcí bez namáhavého nošení. Díky kvalitním kolečkům a ergonomickým madlům jsou cestovní kufry na kolečkách skvělým společníkem pro každý typ cesty.

Skořepinové kufry jsou synonymem odolnosti a bezpečnosti. V naší nabídce naleznete zavazadla, která jsou navržena tak, aby odolala nárokům intenzivního cestování. Zároveň jsou však také lehké a splňují módní trendy ohledně designu.

Pro ty, kteří preferují menší rozměry, nabízíme širokou škálu malých cestovních a kabinových kufrů, které jsou vhodné na palubu letadla. Jedná se o ideální volbu pro krátké výlety nebo služební cesty, kdy potřebujete praktický kufr, který se vejde i do příručního prostoru v letadle.

Na druhé straně, pro ty, kteří potřebují dostatek prostoru na delší dobu strávenou mimo domov, máme v nabídce i velké cestovní kufry na kolečkách. Tyto kufry nabízejí dostatek místa pro oblečení, obuv, elektroniku, kosmetiku, a další věci, které budete potřebovat během dlouhého cestování.

Náš sortiment odolných cestovních kufrů je navržen tak, aby splňoval nejvyšší standardy kvality a designu. Vyberte si svůj ideální kufr a cestujte s jistotou, že vaše věci jsou v bezpečí a pohodlně dostupné. Vaše dobrodružství začíná s našimi spolehlivými a stylovými cestovními kufry!

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?