Jak (ne)ukrást data z kreditky aneb peněženky a tašky s RFID

Jak (ne)ukrást data z kreditky aneb peněženky a tašky s RFID

Stačí pípnout a je zaplaceno. Kdo by neznal bezkontaktní platby, jejichž prostřednictvím se uskutečňuje stále větší množství plateb. Koronavirová pandemie nástup bezkontaktního placení urychlila a zvýšila již tak velkou popularitu bezhotovostních plateb. Bezkontaktní platby se uskutečňují pomocí RFID technologie (Radio-Frequency Identification – identifikace přes elektromagnetické vlny), kdy po přiložení karty ke čtečce dochází k přenosu dat uložených na čipu, který karta obsahuje. Tento čip najdete nejen na kreditní kartě, ale i v mnoha dalších oblastech, např. v imobilizéru vašeho auta, v přístupové kartě do kanceláře nebo hotelu, stejný čip s daty nosí i váš pejsek či kočička.

Co jde použít, jde ovšem i zneužít. Abyste se nemuseli bát o své peníze a data na osobních průkazech, připravili jsme v naší nabídce mnoho nových modelů peněženek, aktovek a kabelek s funkcí RFID, které jsou vybavené speciální ultratenkou patentovanou fólií z materiálu jménem Cryptalloy, který byl speciálně vyvinutý jako ochrana proti  skimmingu a dokáže zablokovat všechny přenosy dat na používaných rádiových frekvencích. Tato fólie, která je vložená mezi jednotlivé vrstvy peněženky či tašky,  spolehlivě odstíní elektromagnetické vlny a zaručí dokonalé bezpečí pro vaše platební karty či elektronické doklady.

RFID peněženka pro každého

V našem sortimentu najdete bohatý výběr peněženek mnoha značek s různými velikostmi i designem. Ať již hledáte peněženku, která vás doprovodí do práce, na obchodní schůzku, na večírek či jen do obchodu na nákup, u nás jistě najdete ten správný model. A pokud byste se přeci jen nedokázali rozhodnout, přijměte náš tip, kterým je jedna z nejprodávanějších peněženek z kolekce Domus značky Bugatti. Tato kožená peněženka vybavená technologií RFID vás spolehlivě doprovodí na všech vašich cestách a kromě stylového looku vám nabídne mnoho přihrádek pro vaše platební karty i doklady, které budou dokonale chráněné proti skimmingu. Pokud byste si rádi pořídili tuto peněženku, více se dozvíte zde.

RFID kabelky

Kabelky pro běžný pracovní den, pro byznys i pro volný čas. To jsou kožené kabelky s jedinečným designem a funkcí RFID značky Castelijn & Beerens, které vás osloví nejen svým lookem, ale i praktickým využitím a možností uložení notebooku či pracovních věcí. Vyberte si svou novou kabelku z několika modelů zde.

Taška pro pány z byznysu

Líbila by se vám stylová kožená taška na notebook, která vás bude nejen skvěle reprezentovat na obchodních schůzkách, ale snadno do ní uložíte vše, co si potřebujete pro váš byznys a navíc vám zajistí ochranu platebních karet? Potom sáhněte po tomto jedinečném modelu Castelijn & Beerens vyrobeného z prémiové hovězí kůže, který vás skvěle doprovodí na každé jednání. Pokud se vám líbí tato stylová taška, více informací získáte zde.

Další informace o našem sortimentu naleznete na našich webových stránkách www.univaro.cz.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?