Nákupní tašky na kolečkách


zobrazeno 15 z 46
Zobrazit další

Hledáte moderní a pohodlnou nákupní tašku na kolečkách, která nejen usnadní a zpříjemní vaše každodenní nákupy, ale zároveň bude i elegantním doplňkem? Potom vás náš sortiment jistě nadchne.

Prostorné a praktické modely od značek PUNTA WHEEL a Andersen využijete při jakékoli příležitosti – ať už půjde o nákupy, výlet nebo piknik.

Výhody nákupních tašek na kolečkách

  • Pohodlné nakupování: Máme moderní skládací nákupní tašky na kolečkách, které jsou navrženy pro maximální využití. Vybírejte ze široké škály designů, tvarů a velikostí ten ideální model právě pro vás. S kvalitní taškou se i velké nákupy stanou příjemně stráveným časem.
  • Stabilní způsob přepravy: Jsme si vědomi, že pohyb s nákupní taškou na kolečkách může být někdy výzvou, zejména pokud se pohybujete po různých typech povrchů. Robustní velká kolečka s hladkým chodem, která zajišťují plynulý pohyb bez namáhavého tlačení nesmírně usnadní přesun z obchodu domů nebo do auta.
  • Úleva pro záda: Chcete-li snížit starosti spojené s přenášením nákupů v domech bez výtahu, máme pro vás ideální řešení. Vyzkoušejte speciální nákupní tašky na velkých kolečkách pro snadný pohyb po schodech. Taška na kolečkách pro seniory neboli schodolez výrazně sníží namáhavost překonávání schodů.
  • Kvalita a odolnost: Nákupní tašky na kolečkách jsou vyrobeny z materiálů, které odolají nárokům každodenního používání. Zároveň pěkně vypadají, jedná se tak o kombinaci funkčnosti s elegantním provedením.
  • Tradiční i veselé barvy: Vybírat se dá z velkého množství barev a vzorů, proto je tento druh tašek populární napříč všemi generacemi od mladších ročníků až po seniory, kteří jí přezdívají RVHP taška.

Vyberte si model, který vyhovuje vašim konkrétním potřebám a dejte svým nákupům nový rozměr pohodlí. S našimi moderními nákupními taškami na kolečkách si každodenní nákupy zkrátka užijete a budou jednodušší, než kdy dříve!

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?