Cestovní kožené tašky


zobrazeno 15 z 19
Zobrazit další

Kožené cestovní tašky

Nezáleží na tom, jestli se chystáte na opačný konec světa, na lyžovačku do Špindlu, obchodní cestu či na víkendový tenisový turnaj. Všichni zkušení cestovatelé vědí, že bez kvalitní cestovní tašky se neobejdete. Abyste i vy k vytouženému cíli dojeli včas a s úsměvem na rtech, připravili jsme v naší nabídce mnoho zajímavých modelů cestovních tašek, ze kterých si jistě vyberete.

Na krátké cesty nebo pro sportovní účely jsou nejlepším řešením víkendové tašky nebo též tzv. weekender. Tyto kožené cestovní tašky vás nejen skvěle doprovodí na všech cestách, ale díky svému designu podtrhnou váš styl, skvěle doplní jakýkoliv outfit a navíc všem ukáží, že na to zkrátka máte.V našem e-shopu najdete cestovní tašky vyrobené z hovězí či buvolí kůže značky The Chesterfield Brand,  Castelijn & Beerens, Bugatti,  Burkely či Estelle v oblíbených barevných odstínech černá, hnědá, koňaková.

Pokud plánujete delší dovolenou a potřebujete větší zavazadlo, můžete si vybrat cestovní kufr či cestovní tašku na kolečkách. Kdybyste se chtěli o víkendových cestovních taškách dozvědět více a přečíst si poutavý článek, podívejte se na náš blogový příspěvek "Všude dobře, proč být doma! Víkendový výlet volá  a nechte se inspirovat na další cestu.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?