Dámské kožené peněženky


zobrazeno 15 z 103
Zobrazit další

Jistě nám dáte za pravdu, že kožená dámská peněženka je pro každou ženu hned za kabelkou nejdůležitější součást šatníku. Ať již malá nebo velká, v podélném formátu či s formátem na výšku, se zipem nebo klopou s drukem - i v dnešní době platebních karet si jen málokdo dokáže život bez pořádné peněženky představit.

Nejenže do peněženky přehledně uložíte všechny své bankovky, kreditní karty, průkazky i fotografie blízkých, ale zároveň získáte jedinečný stylový doplněk vašeho outfitu a společníka pro každý den.

Pokud přemýšlíte, jak vybrat správnou koženou dámskou peněženku, zvažte, jaká velikost by vám nejvíc vyhovovala, abyste do ní mohli dát vše, co potřebujete. Zamyslete se nad způsobem zapínání či jakou zvolit barvu, aby ladila k vašemu outfitu – líbila by se vám třeba černá nebo by vás spíše oslovila raději červená?Mnoho modelů dámských peněženek je rovněž vybaveno funkcí RFID, která ochrání vaše platební karty proti nepovolenému zkopírování.

V naší nabídce zaručeně najdete ideální dámskou peněženku pro vaše potřeby i styl, kožené peněženky i peněženky z jiných materiálů renomovaných značek Bugatti, The Chesterfield Brand, Castelijn & BeerensPicard a dalších.

Pokud byste potřebovali inspiraci, přečtěte si náš blogový článek Dámské peněženky, kterým neodoláte.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?