Malé kabelky


zobrazeno 15 z 178
Zobrazit další

Pokud hledáte dokonalý doplněk pro každý den, naše kolekce malých kabelek je tím pravým řešením. Tyto elegantní kabelky jsou designovány s ohledem na styl i praktičnost, což z nich dělá váš ideální nový doplněk.

Malé kabelky dokonale spojují eleganci s funkčností. Jsou příležitosti, kdy se bez takového módního doplňku neobejdete. Bez ohledu na to, zda vybíráte model přes rameno nebo do ruky, na Univaru naleznete široký výběr, který splní všechny vaše požadavky. Stačí se pouze nechat vtáhnout do nabídky nebo se například inspirovat v našich článcích na blogu. A co se týče materiálů, i v tomto případě je z čeho vybírat. My v Univaru máme rádi kvalitní, prvotřídní přírodní kůži, ale samozřejmě chápeme potřeby všech. Proto u nás můžete vybírat například i kabelky z umělé kůže, lidově řečeno koženkové.

Malé kabelky přes rameno

Malá kabelka přes rameno je vhodná pro ženy, které preferují volnost pohybu. Jsou ideální pro denní nošení, ale i společenské akce nebo večerní party. Umožňují vám mít vše důležité stále po ruce a jejich praktický design i stylový vzhled z nich dělají dokonalý módní doplněk.

Malé kabelky do ruky

Ženám, které preferují kabelky do ruky, nabízíme elegantní varianty, jenž dodají vašim outfitům nádech elegance a luxusu. Malé kabelky do ruky jsou vhodné pro speciální příležitosti a dokonale doplní váš vzhled. Také s nimi však můžete okouzlit při pracovním obědě nebo na rande. Zkrátka kdekoliv, kde si situace žádá uhlazenost a vytříbený vkus.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?