Lorem Ipsum

Kabelky na mobil a doklady

zobrazeno 15 z 108
Zobrazit další

Nebaví vás každý den kvůli mobilnímu telefonu nosit kabelku či batoh a jsou i chvíle, kdy si vystačíte pouze s telefonem, peněženkou a pár maličkostmi? Pak se vám jistě zalíbí tyto praktické a moderní kabelky na mobilní telefon.

Tyto trendy crossbody kabelky na mobil jsou určené především pro uložení vašeho smartphonu. Mini kabelka na mobil ale disponuje většinou i přihrádkami na bankovky, platební karty či přihrádkou na mince a můžete ji používat jako pouzdro na mobil přes rameno.

Mnoho modelů má ve výbavě rovněž další kapsy či přihrádky, do kterých uložíte rtěnku, karty, klíče či doklady. Velkou výhodou této kabelky – peněženky s kapsou na mobil je nesporně rychlá dostupnost vašeho  telefonu, a to i v případě, kdy chcete nejen telefonovat, ale třeba vyfotit hezký okamžik během dne nebo napsat zprávu přes Whatsapp. 

Kabelky na mobil a doklady jsou standardně vybavené délkově nastavitelným, odnímatelným ramenním páskem, který si můžete přizpůsobit výšce vaší postavy a na cestách si tak užít volné ruce. Kabelku na mobil ale můžete nosit hned několika dalšími způsoby – stylově jako crossbody, trendy zavěšenou na krku, ležérně přes rameno jako peněženkové pouzdro na mobil a rovněž elegantně jako clutch peněženku v ruce.

Tyto peněženky na mobil 2v1 jsou vhodné pro všechny běžné verze iPhonu, Samsung Galaxy, Note, Huawei a většinu dalších značek. Vyberte si z naší nabídky kabelku či tašku na mobilní telefon značky Burkely, The Chesterfield Brand, Bugatti či Picard.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?