Lorem Ipsum

Kabelko-batohy

zobrazeno 15 z 33
Zobrazit další

Kabelka a batoh 2v1

Kabelko-batoh – nový trend v oblasti kožených doplňků, který dobyl svět módy. Ráda byste praktickou kabelku pro každý den? Takovou, která není úplně obyčejná, ale umí toho nabídnout mnohem víc? A praktický batoh by se vám také hodil? Pak bude dámský kabelkový batoh pro vás optimální volbou.

Jedinečná kombinace dovolí tento trendy doplněk kdykoli přizpůsobit situaci a nosit různými způsoby buď jako klasický batoh na zádech, nebo jako stylovou kabelku přes rameno. Díky flexibilním popruhům lze během chvilky a snadno změnit kabelku na batoh a naopak. Tento doplněk se hodí při každé příležitosti a ke každému outfitu. Potřebujete volné ruce v tramvaji či při nákupu v obchodě? Jedete do práce na kole či koloběžce? A v kanceláři byste se raději blýskla šik kabelkou?

Kabelkobatoh splní vaše přání, stačí jen upravit popruhy tašky a během chvilky se z elegantní dámy s kabelkou rázem stane trendy sporťačka s batůžkem, která vyrazí na cestu do zaměstnání za řídítky kola. V nabídce máme modely značek The Chesterfield Brand, Picard, JOST, Estelle či Burkely. Kabelko-batohy různých velikostí, tvarů i barev v kombinaci 2v1 nebo dokonce 3v1 se dokonale přizpůsobí vašemu stylu i postavě a doplní váš šatník o nový multifunkční model.

Sportovní šmrnc, byznys look, nebo opravdová stylovka? Tuto univerzální kombinaci si zamilujete. A aby muži nepřišli zkrátka, nabízí značky JOST a Picard stylové modely pánských batohů - tašky 2v1. Stačí si jen vybrat ten správný kousek pro vás! A pokud budete chtít poradit s výběrem, více tipů na správnou volbu najdete na blogu v článku Kabelka - batoh 2v1 nebo 3v1.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?