Ledvinky se vrací!

Ledvinky se vrací!

Pamatujete se na ledvinky? Nemáme samozřejmě na mysli dušené vepřové ledvinky na cibulce, jež nebylo možné přehlédnout na jídelních lístcích vybraných restaurací, ale ledvinky jako drobná zavazadla či módní doplňky, které se staly hitem v 80. letech minulého století a mohly jste je zahlédnout u pasu dětí, mládeže, dospělých, ale i důchodců.

Pamatujete se na ledvinky?
Nemáme samozřejmě na mysli dušené vepřové ledvinky na cibulce, jež nebylo možné přehlédnout na jídelních lístcích vybraných restaurací, ale ledvinky jako drobná zavazadla či módní doplňky, které se staly hitem v 80. letech minulého století a mohly jste je zahlédnout u pasu dětí, mládeže, dospělých, ale i důchodců.

Žádný výlet se bez nich nemohl obejít a šířily se jako lavina. Najednou byly prostě všude. Věřte, nebo nevěřte, ledvinky dnes zažívají svůj hvězdný comeback a zaplavují svět snad ještě s větší silou než před několika desetiletími.

Jenže pozor! Dnešní ledvinky už nevzbuzují takové pozdvižení jako dříve, jejichž barevné variace zdobily například muže v obleku a staly se symbolem nevkusu celé epochy. Svou univerzálnost si sice zachovaly, získaly však nový modernější design a jsou vyrobeny z nejrůznějších materiálů.

Především se však nenosí jenom u pasu jako za starých časů, čímž zabodovaly především u mladší generace. Můžete je nosit ležérně zavěšené přes rameno nebo crossbody (křížem přes prsa). 

Ledvinka Loire značky Picard ze syntetické kůže

Hledáte-li náhradu za malou kabelku k ležérnímu outfitu, zaujme vás ledvinka Loire značky Picard vyrobená ze syntetické kůže černé barvy. Uložíte do ní doklady, mobil, peněženku, klíče, hřeben nebo make-up a díky nastavitelnému popruhu s uzavíráním na přezku vám skvěle padne ke kalhotám, sukni, ale i k šatům nebo kostýmku.

Kožená ledvinka Carter značky Chesterfield v koňakové barvě

Elegantní pánskou taškou na doklady je ledvinka Carter firmy Chesterfield Brand vyrobená ze speciální hovězí kůže s antik úpravou. Díky dvěma poutkům s druky na zadní straně lze tašku jednoduše připnout k vašemu opasku či k ramennímu popruhu vašeho batohu a rázem získáte skvělého průvodce na cestách městem nebo třeba na party s přáteli.

Ledvinka Buddy značky Picard z buvolí kůže

Naším tipem je stylový model ze série Buddy značky Picard, který vás na první pohled zaujme svým neobvyklým členěním. Je vyrobený ze speciální olejované buvolí kůže, jež dodává této tašce výjimečný vzhled. Praktickým detailem je délkově nastavitelný pás z kanvasu se stříbrným zaklapávacím zámkem či vnější kapsa na mobil uzavíratelná pomocí magnetického druku.

Pořiďte si stylovou a praktickou ledvinku, uvolněte svoje ruce a buďte prostě in!

Pomohli jsme vám s výběrem? Celou naši nabídku ledvinek si můžete prohlédnout na našem eshopu v odkazu Ledvinky.

Copywriting Vilém Ďoubal

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?