Městský batůžek aneb batůžek nejen do města

Jak vybrat správný batoh do města?

Slyšeli jste už někdy o městském batohu? Pokud váháte, co si pod tímto pojmem vlastně představit, vězte, že termínem „městský batoh“ se označuje většinou malý dámský batůžek určený pro každodenní použití, který je svou velikostí i praktičností ideální altenativou ke klasické dámské kabelce. Elegantní batůžek do města se hodí nejen na cestu do práce, na procházky městem či návštěvu kavárny, ale skvěle vás doprovodí během celého pracovního týdne i při volnočasových aktivitách.

Pokud přemýšlíte, kam uložit telefon, peněženku, zápisník nebo svůj make-up, můžete se spolehnout, že v batůžku vždy najdete to správné místo pro všechny své poklady. Většina modelů nabízí prostornou hlavní přihrádku a rovněž několik funkčních kapes různých velikostí, které vám pomohou s přehledným uložením všech věcí, které potřebujete mít na cestách s sebou.

Největší výhodou batůžků je bezesporu jejich komfortní způsob nošení na zádech, který vám zajistí volné ruce a nezatěžuje jednostranně páteř, jak je tomu například u kabelky. Batoh disponuje délkově nastavitelnými ramenními popruhy, které si můžete individuálně nastavit a přizpůsobit výšce postavy tak, aby se vám batůžek pohodlně nesl. V případě, že byste potřebovali batůžek uchopit do ruky, je v horní části opatřen uchem umožňujícím pohodlné nošení a manipulaci s batůžkem.

Možná si položíte otázku, jak vybrat správný dámský batůžek.  Při výběru zvažte především tyto aspekty:

Velikost batůžku – jen vy sami nejlépe víte, co si potřebujete vzít s sebou, zda stačí jen místo na telefon a peněženku nebo potřebujete objemnější batůžek;

Design batůžku – jistě máte svůj styl a je důležité, aby batůžek odpovídal vašim představám a ladil s vaším šatníkem;

Materiál batůžku – raději kožený batoh, batůžek ze syntetické kůže nebo batůžek látkový? Volba je jen na vás!

Ať už si vyberete jakýkoliv batůžek z naší nabídky, získáte nejen praktického pomocníka, který vás doprovodí na všech vašich cestách, ale zároveň i jedinečný doplněk a ozdobu každého vašeho outfitu. Tak hurá do města!

Naši kompletní nabídku dámských batohů najdete na našem webu v odkazu Batohy dámské.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?