Kožené náramky The Chesterfield Brand

Co je malé, to je hezké. Ne všichni lidé baží po okázalých špercích, zlatých řetězech či přemrštěných ozdobách za každou cenu. Na druhou stranu mají rádi, když nějakou drobností dodají svému outfitu potřebný šmrnc. Vybrat správný módní doplněk nemusí být nijak složité, pokud dodržíte několik základních pravidel:

Doplněk nesmí hrát v celkovém vzhledu hlavní roli. Neměl by poutat příliš velkou pozornost a zastínit tak podstatnější znaky. Měl by rozhodně ladit s oblečením, kabelkou, aktovkou či batohem, ať už barevně, či volbou podobného materiálu nebo stylu.


Pokud jste si oblíbili naše kožené výrobky a hledáte nějaký vhodný módní doplněk, doporučujeme vám kožené náramky značky The Chesterfield Brand, jež jsou určené pro ženy i muže, jsou vyrobené z prvotřídní hovězí kůže a skvěle se hodí formální i neformálnímu oděvu. Náramky lze vhodně kombinovat i s ostatními produkty značky Chesterfield z naší nabídky.

Jemný kožený náramek Jannis je určený speciálně pro ženy a lze jej nosit k ležérním či sportovním outfitům. Vkusné kovové ozdoby, jež jsou zapracovány do kůže, a praktický magnetické uzavírání činí z tohoto náramku originální kousek.

Muži se rádi pyšní svými hodinkami, opaskem či kravatou, výborným stylovým doplňkem však může být i kožený náramek Granada v barvě koňaku. Elegantní kovové uzavírání s logem značky Chesterfield v kombinaci s vybranou hovězí kůží oživí každé zápěstí. Náramek Granada pasuje k pánskému obleku i k ležérnímu outfitu.

Robustněji vypadá kožený náramek Avatar, který zaujme všechny muže pletenou hovězí kůží a hodí se k jakémukoliv outfitu. Vynikne na útlém i širším zápěstí, povzbudí sebevědomí a působí velmi mužně. Náramek je opatřen kovovým magnetickým uzavíráním s logem značky Chesterfield.

Kožený náramek Trusci zaujme ženy i muže svým nevšedním provedením. Dvojice kožených pásků, vyrobených z vybrané hovězí kůže, je zakončena kovovým uzavíráním v podobě háčku. Náramek bude ladit s ležérním i stylovým oblečením, bude ozdobou nahého ženského zápěstí i mužů v saku.

Kožené náramky značky Chesterfield si dokážou získat vaši pozornost natolik, že je nebudete chtít sundat. Proto neváhejte a vyberte si je na našem e-shopu právě zde: Kožené náramky The Chesterfield Brand   

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?