Vítáme Vás | Blog |
Přihlášení
| Registrace
Doprava zdarma (CZ)   Doprava Slovensko   Vrácení zboží do 14 dnů. Záruka vrácení peněz

Svatý Valentýn – svátek zamilovaných tašek a peněženek

Ať už si o Valentýnu myslíte cokoli, jedno je jisté – běžně bývá označován jako patron všech zamilovaných. Den svatého Valentýna připadá na čtrnáctého února a stává se vítanou příležitostí, jak svým nejbližším projevit lásku a náklonnost. Lidé si tradičně posílají valentýnská přáníčka v podobě nejrůznějších dárků, květin, pohlednic nebo cukrovinek. Pokud ještě pro svého miláčka nemáte vybraný dárek, máme pro vás připravený originální tipy na valentýnská přání.

Dárek pro ženu

Každou ženu potěší kožená peněženka Picard, vyrobená z vyčiněné, matně lesklé kůže. Přáníčko pak můžete  vložit  do jedné  z mnoha praktických přihrádek na bankovky či do jednoho z dvanácti slotů na karty. Do mincovní přihrádky nezapomeňte ukrýt penízek pro štěstí.

 

 

Pokud se nehodí peněženka, dámu vašeho srdce jistě potěší kabelka přes rameno Picard, jež může být příjemným doplňkem v právě probíhající plesové sezoně, při návštěvě divadla či při romantické večeři v restauraci.  Kapsa na zadní straně kabelky opatřená zipem pak může být ideální skrýší pro valentýnské přání.Dárek pro muže

Pro každého moderního muže – Bugatti peněženka Primo z pravé kůže! Bohaté vnitřní členění nabídne spoustu úkrytů pro valentýnské přání. Říká se, že láska prochází žaludkem. Vezměte svého partnera na romantickou večeři při svíčkách a udělejte mu radost krásnou peněženkou. Uvidíte, že za vás s radostí všechno zaplatí.
Mladistvý design Bugatti tašky Domani zaujme muže všech generací. Taška přes rameno, vyrobená z nylonu, výborně ladí k obleku při pracovní poradě nebo business schůzce, ale i k ležérnímu oblečení pro volný čas. Do tašky váš partner hravě uloží tablet či knihu, mobil, peněženku i další drobné nezbytnosti. A nezapomeňte na valentýnské přání.


Prožijte s námi krásného Valentýna!

Doprava po celé ČR
ZDARMA
Kamenná prodejna
v Praze
Garance vysoké
kvality
Expedice každý
pracovní den
Najdete nás na facebooku
Facebook Univaro
UNIVARO
Copyright © 2015 - 2019
Winternet
Copyright © 2015 - 2019 Winternet
Tvorba eshopu a www stránek