The Chesterfield Brand Ochranný sprej pro fixaci barvy 150 ml C01.2002 neutrální

Skladem
Doprava od 69 Kč
Doba dodání: 1 až 2 pracovní dny
Vrácení zboží do 14 dnů
440 Kč

Někdy se může stát, že se barva kožené tašky přenese na oblečení. Míra zabarvení je závislá na různých faktorech, zejména na typu kůže a povětrnostních podmínkách. U kožených batohů a tašek značky The Chesterfield Brand dochází k přenosu barvy nejčastěji u tašek vyrobených z voskované kůže a z prané voskované kůže. Je to způsobeno vrstvou vosku přítomnou v pórech kůže. Zejména v kombinaci s teplým počasím a potem se pravděpodobnost přenosu barvy zvyšuje. Přenosu barvy z koženého doplňku na oblečení lze zabránit ošetřením tašky či batohu za pomoci ochranného spreje pro fixaci barvy značky The Chesterfield Brand. 

Návod k použití:

Už se vám někdy stalo, že vám vaše kožená taška zabarvila oblečení? S Ochranným sprejem pro fixaci barvy The Chesterfield vrand je toto minulostí! Nastříkejte vaši koženou tašku, batoh či jiný kožený doplněk sprejem ze vzdálenosti 20 cm. Počkejte alespoň 6 hodin, než sprej zaschne. Sprej můžete aplikovat opakovaně. 

Složení:

607-022-00-5 ETHYL ACETATE, 603-117-00-0 PROPANE-2-OL, 607-025-00-1 N-BUTYL

Nebezpečí:

Extrémně hořlavý aerosol. Tlakový obal: při zahřátí může dojít k explozi. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Při opakované expozici může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji vznícení. Nekuřte. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiného zdroje vznícení. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Používejte pouze venku nebo v dobře větraném prostoru. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Obsah/obal zlikvidujte jako nebezpečný odpad.

Parametry


Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?