BURKELY Dámská kožená peněženka RFID Even Ella 1000201.69.33 petrolejová

860 Kč
Novinka
RFID

Přemýšlíte, čím osvěžíte svůj šatník pro nadcházející sezónu? Nebo chcete udělat radost své drahé polovičce a potěšit ji něčím jedinečným?

Tato malá designová peněženka doplňuje novou kolekci kabelek a batůžků do města jménem EVEN ELLA z dílny nizozemské značky BURKELY. Je vyrobená z výjimečně jemné nubukové kůže a na první pohled zaujme luxusním proplétáním. Originální design v kombinaci s minimalistickými detaily dodává kolekci EVEN ELLA krásný a svěží vzhled. Tato elegantní malá peněženka ze dvou druhů kvalitní hovězí kůže, doplněná decentním logem BURKELY stříbrné barvy, nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o skutečný originál a luxusní doplněk. Peněženka BURKELY EVEN ELLA SMALL BIFOLD WALLET má dvě samostatné sekce: Přední sekce určená zejména pro platební karty a papírové bankovky se otevírá klopou s patentkou. Zadní sekce se uzavírá pomocí zipu s koženým poutkem v barvě peněženky a obsahuje 2 kapsy na mince oddělené přepážkou s koženou nášivkou s logem BURKELY stříbrné barvy a dvě přihrádky na nákupní seznam, věrnostní kartu či body z vašich nákupů.

Malá dámská peněženka, jež ráda doplní vaši kabelku či batůžek z řady EVEN ELLA je vybavená RFID funkcí proti skimmingu a bezpečně tak ochrání vaše platební karty proti zkopírování.

Přivítejte novou sezónu svěžími doplňky z kolekce EVEN ELLA!

Výbava:

  • dámská designová peněženka s proplétáním vyrobená z nubukové kůže
  • členěná do dvou samostatných částí (2 hlavní přihrádky)
  • přední část na klopu s patentkou – uvnitř 4 sloty na kreditní karty, 2 zásuvné přihrádky na doklady a přihrádka na bankovky (formát EUR)
  • zadní samostatná přihrádka se uzavírá pomocí zipu s koženým poutkem v barvě peněženky a obsahuje 2 kapsy na mince a dvě přihrádky na nákupní seznam, věrnostní kartu či body z vašich nákupů; středová dělicí přepážka s koženou nášivkou s logem BURKELY stříbrné barvy
  • RFID ochrana – znemožňuje zkopírování jakýchkoliv údajů z vašich platebních karet
  • logo BURKELY ve stříbrné barvě na přední straně peněženky

Parametry


Kód Even Ella 1000201.69.33
Barva petrol
materiál kůže
styl městský, elegantní, originální
vhodné pro dámské
Rozměry 8 x 11,5 x 2,5 cm
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?