The Chesterfield Brand Dámský kožený batůžek Jamie C58.014800 černý

2 790 Kč

Chystáte se na výlet do města, ale nechcete se celý den zatěžovat s těžkou kabelkou? Pak máme pro Vás stylové řešení - kožený batoh Jamie, díky kterému budete mít důležité osobní věci vždy při sobě a zároveň obě ruce volné. Batoh nabízí na přední straně zipovou kapsu, abyste nemuseli dlouho hledat Váš telefon.  Do zipové kapsy na zadní straně batohu si zase uschováte Vaše cennosti a uchráníte je tak před zvědavými pohledy. 

Výbava:

  • hlavní přihrádka s uzavíráním na zip 
  • uvnitř zipová kapsa, např. na doklady, klíče, atd.
  • na přední straně batohu zipová přihrádka
  • na zadní straně zipová přihrádka
  • ucho na nošení v ruce

Batoh Jamie byl vyroben z tzv. PULL-UP kůže. Jedná se o hladkou hovězí useň, která byla z velké části ponechána v přírodním stavu a ošetřena kvalitními transparentními barvivy a olejem. Takto nejlépe vynikne přírodní charakter kůže. Po určité době získá kůže patinu, která z vašeho batohu učiní unikát. Pro oživení kůže resp. sjednocení barvy po delší době nošení doporučujeme použít měkký hadřík a vosk pro péči o kůži, který rovněž naleznete v našem sortimentu. S pravidelnou péčí vám batoh Jamie vydrží dlouhá léta.

Zvažujete-li koupi koženého batohu Jamie, mějte prosím na paměti, že pravá kůže je přírodní produkt a mírné barevné odlišnosti i různé textury kůže jsou důkazem její jedinečnosti a nejsou považovány za vadu výrobku. Případná barevná odlišnost může být způsobená i expozicí produktové fotografie výrobku při umělém světle a vyvážením barev na vašem monitoru či displeji telefonu.

Parametry


Kód Jamie C58.014800
Barva černá
materiál kůže
styl městský, volný čas, sportovní
Rozměry 24 x 31 x 10 cm (Š x V x H)
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Při objednávce nad 1 000 Kč platíme dopravu za vás.

Pečlivé zabalení

Pečlivé zabalení

Každý balíček zabalen a expedován s největší pečlivostí.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita

Žádné napodobeniny nebo fejky. Za vysokou kvalitu našeho zboží ručíme.

Výměna a vrácení

Výměna a vrácení

Měli jste jinou představu? Nevadí. Do 14 dnů můžete zboží vyměnit nebo vrátit.

Můžeme vám pomoci něco najít?